نتایج جستجو برای عبارت :

ضوابط پذیرش مجله در ISI

پاورپوینت معیارهای پذیرش مجله در ISI
دانلود پاورپوینت با موضوع معیارهای پذیرش مجله در ISI، در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف اولیه آی اس آی به عنوان یک پایگاه اطلاعاتی از انتشارات، تأمین پوشش جامع از مهمترین و مؤثرترین تحقیقات انجام گرفته در جهان
ضوابط حریم‌ داشته‌ است‌ که‌ از نظر قاعده‌ کلی‌ بعنوان‌ مبنا و ضوابط اولیه‌ ملاک‌ عملی‌ و مرجع‌ استنادی‌ سایر قوانین‌ بشمار می‌رود. ۲- قانون‌ تعیین‌ حریم‌ دریاچه‌های‌ احداثی‌ در پشت‌ سدها مصوب‌ ۲۷/۴/۱۳۴۴ ۳- قانون‌ اراضی‌ مستحدث‌ ساحلی‌ مصوب‌ ۲۹/۴/۱۳۵۴ ۴- قانون‌ الغاء شرکت های‌ کشت‌ و صنعت‌ مصوب‌ ۴/۱۲/۱۳۵۸ ۵- قانون‌ معادن‌ مصوب‌…
ادامه مطلب
فکر می کنم یه زمانی هم باید پناه بیارم به این وبلاگ ...
دارم شدیدا فکر می کنم که داستانهام رو چطوری چاپ کنم توی نشریات...
امشب داشتم به مجله ی بخارا فکر می کردم و خوابی که دیدم ... توی خواب یه نفر منو معرفی کرده بود به سردبیر مجله بخارا ... برای چاپ آثارم ... نمی دونم تعبیرش چیه ...
برم ببینم باید چیکار کنم ...
دیروز عصر فهمیدم که یکی از داستان هام چاپ شد در یک مجله...
امروز مجله روی گیشه ها می آمد...
فردا مجله را خواهم خرید... و این یک شروع است... با خودم قرار گذاشته ام که هر روز بخوانم و بنویسم... بی وقفه...
نویسنده شدن کار آسانی نیست... ولی برای من که همیشه نوشته‌ام حتما آسان می شود...
سلامی به عشق... سلامی به نور... سلامی به دوست‌... سلامی به تو! سلامی به تو که درست دیدن و درست نوشتن را یادم دادی... 
در این مطلب که با عنوان ضوابط و مقررات طراحی و ترسیمی مقاطع خدمت شما اون رو معرفی کردیم قصد داریم تا شما را با ضوابط طراحی اصولی و طبق قواعد شهرداری ها آشنا کنیم.
خب بریم سراغ اصل مطلب:
ضوابط و مقررات طراحی و ترسیم مقاطع
حداقل دو مقطع عمود برهم، یکی از مقاطع از محل پله ها و آسانسورها و ترجیحا مقطع دیگر بگونهای در نظر گرفته شود که تفاوت ارتفاعات و کدها در پلانها بطور کامل معرفی گردد.تبصره: در صورت وجود رمپ ماشین رو ارائه یک مقطع طولی از رمپ الزا
بهترین مجله دکوراسیون داخلی 2018 و 2019 کدام است؟ ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین دکوراسیون داخلی سال 2017 و 2018 و همچنین 2019 را به شما نشان دهیم تا از این الگوها استفاده نمائید. موضوع بعدی که قصد دارم با شما در میان بگذارم مقالات و مجله های دکوراسیون داخلی است پس با من در ادامه این مطلب همراه باشید. لوازم خانگی منزل

ادامه مطلب
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، در قوانین مربوط ، ضوابط و شرایط مربوط گزینش برای استخدام مورد اشاره قرار گرفته که از جمله مهم ترین این ضوابط می توان به اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی ؛ التزام عملی به احکام اسلام ؛ ولایت فقیه ، نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی ؛ عدم اشتهار به فساد اخلاقی و تجاهر به فسق ؛ عدم سابقه وابستگی تشکیلاتی ، هواداری از احزاب و سازمانها و گروه هایی که غیر قانونی بودن آنها از طرف مقامات صالحه اعلام
یادمه تو یکی از خانه تکانی ها از آرشیو کیهان بچه هام که تو یک جعبه موزی بود ،عکس گرفتم.این چند روز هرچی میگردم
تا اون عکس رو پیدا کنم،پیدا نشد. اخه استادم آرشیو مجله باران را بهم امانت داده و میخواستم عکسش را بگذارم و براش بنویسم که:
اولین مجله ای که هر سه شنبه بابام برام میخرید کیهان بچه ها بود.یک مجله کاملا اختصاصی مال خودم.پر از قصه و شعر و نقاشی و کاردستی.مجله ای که بهترین رفیق اون سالهام بود.اما نمیدونم چی شد که یک روز بابا بدون کیهان بچه ها
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی با مجوز پروانه انتشار رسمی به شماره 82304 مورخ 1397/04/11 از وزارت متبوع منتشر می شود. این مجله با همکاری علمی اساتید برجسته دانشگاه‌های کشور به انتشار مقالات علمی در زمینه پژوهش در رشته های مختلف علوم انسانی )تمام گرایش ها(، علوم اسلامی و مطالعات میان رشته ای می پردازد. هدف این مجله، توسعه و تعمیق نگرش‌ها و پژوهش‌های مرتبط با محورهای مجله و ارائه و اشاعه آنها به مخاطبان است. از ای
دانلود Gameleon v6.5 - مجله وردپرس و تم بازی
قالب20

Gameleon یک موضوع بازی وردپرس برای بازی های آنلاین ، بازی ها ، بازی های HTML5 ، مجله ، روزنامه ، بررسی ها یا سایت وبلاگ نویسی است.

دانلود Gameleon v6.5 - مجله وردپرس و تم بازی
قالب وردپرسی مجله بازی یا سایت بازی
قالب ها توسط تیم قالب 20 ویرایش شده است جهت طراحی قالب به طرح دلخواه شما پیام بزارید
لینک دانلود مستقیم
حجم : 34.8مگابایت
رمز فایل :www.ghaleb20.blog.ir
دستور کار شرکت قالا
دستورالعمل ارزیابی شرکت قالا و به سازی لرزه ای ساختمان های بتنی متداول موجود 
دستورالعمل ارزیابی و به سازی لرزه ای ساختمان های آجری متداول موجود 
ضوابط و معیارهای طراحی فضاهای آموزشی مراکز آموزشی کودکان با نیازهای ویژه 
نرخ عوامل موثر در فهرست های بهای واحد پایه سال 1398
ﺿﻮاﺑﻂ ﻓﻨ ﺣﻔﺎﻇتی از ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻫﺎ در ﺑﺮاﺑﺮ ﻧﻔﻮذ ﺎز 
آیین نامه های اجرایی برای ارزش گذاری دارایی های نامشهود در طرح های سرمایه گذاری شرکت قال
مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS)
دانلود مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS) ، در قابل فایل pdf و در 458 صفحه. این فایل حاوی مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS) می باشد. فایل مزبور بصورت pdf ارایه می گردد.
استفاده‌های مجاز از زمین‌های تجاری

* احداث و ساخت واحدهای خرده فروشی و عمده فروشی صنوف و مشاغل مختلف.* خدمات اداری و بازرگانی مانند دفاتر مهندسی، دفاتر خصوصی بازرگانی، خصوصی و تجاری، شعب بانک‌ها، دفاتر * ساخت واحدهای وابسته به خدمات بهداشتی و درمانی مانند مطب پزشکان، تزریقات، حمام و...پست و کلانتری، شهرداری در مقیاس محلات و...* خدمات اقامتی و پذیرایی مانند قهوه خانه، هتل مهمان‌پذیر، رستوران، اغذیه فروشی و مراکز عرضه غذا* کارگاه‌های کو
راستش نمیدونم کار درستی کردم که توی یه گروه سایت نویس شرکت کردم که  برای مجله خبری آنلاین دارن محتوا میسازن!
اما به هر حال به عنوان یک مجله خبری به نظرم خوب جواب بده.
فعلا دنبال 5 نفریم که توی گروه هستیم. داریم محتوا می سازیم و فک کنم 5 نفر دیگه لازم داشته باشن برای قسمت مدیریت!
هنوز مطلبی روی سایت نیست و تمرکز فقط روی مجع آوری محتوا هست
سلام به همه دوستان و همراهان عزیز تخته سیاه
امروز در این مطلب از سایت تخته سیاه در خدمت شما هستیم 
با مجله گرافیک هیولای خلاق شماره 1 . این مجله توسط گروه هنری خط سفید ایجاد شده و شامل مطالب ، نکات آموزش ها و ترفند های کاربردی در رابطه با نرم افزار های گرافیکی از جمله فتوشاپ و ایلوستریتور ، مهارت های عکاسی ، معرفی کتاب و … هست . اگر دوست دارید تا با چیز های جدید آشنا بشید و مطالب جدیدی رو یاد بگیرید حتما از این مجله خوب و پر محتوا استفاده کنید
اد
به نام خداوند مهربان
ما روز جمعه 13 اردیبهشت 1398 یک مجله درباره ی بورس مطالعه کردیم. در این مجله، مطالبی درباره‎ی پس انداز ،هوش مالی وهدر نرفتن وقت وسرمایه گذاری بود . و نتیجه گرفتم که پول هایی که به دستم می آید، بافکر آنها را خرج کنم که به دردم بخورد و پس انداز هم کنم . و از هوش مالی بهره مند شوم و وقت خود را با چیز های مثبت پرکنم .   
Shirazart.blog.ir 
* بعضی از مجله ها برای تعدادی از مطالب و مهم خود نشانه های ثابتی دارند که در همه ی شماره ها و همراه عنوان آن مطالب چاپ میشوند .این نشانه های ثابت گویای مفاهیم عمومی و کلی مطالب و مقاله ی مربوطه هستند. در طراحی این نشانه ها اغلب ویژگی های یک نشانه و آرم وجود دارند و بعضا از خلاقیت ، نو آوری و ابتکار برخوردار هستند .این نشانه ها بایستی با روحیه ی مقالات ، مخاطبان و نیز طراحی دیگر عناصر بصری مجله مانند جلد ، صفحه آرایی و......هماهنگی داشته
دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی و ساکن استان ها(به جزء ستاد، استان های تهران و البرز) به شرح زیر استخدام نماید.به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ ثبت نام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۷ لغایت یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۴ به مدت
دستور کار شرکت قالا
آیین نامه های اجرایی برای ارزش گذاری دارایی های نامشهود در طرح های سرمایه گذاری شرکت قال
درباره‌ی مجله شفاهی

ریاضیات فرهنگی گسترده
دارد. یکی از نیاز‌های هر ریاضی‌دان آشنایی با این فرهنگ است. مجله‌ی
شفاهی فعالیتی است که توسط جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده‌ی علوم
ریاضی دانشگاه صنعتی شریف پایه‌گذاری شده است و هدف اصلی آن افزایش دانش
عمومی افراد در زمینه‌های گوناگون ریاضیات است. مخاطبین اصلی مجله‌ی شفاهی
دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند. از دیگر اهداف مجله‌ی شفاهی، گسترش ارتباط
و همکاری علمی خصوصاً در بین رشته‌ها
الان دارم مقاله علمی- پژوهشی را که ماهها قبل نوشتم اصلاح میکنم. برای چند مجله فرستادم ریجکت شد، چاپ مجله رانت شده. باید اسم یه استاد کنارش باشه و گرنه هیچ وقت چاپ نمیشه.
برای استاد راهنمام فرستادم گفت مقاله خوبی است در حد چاپ است. اصلاحیه داد.
تمرکز ندارم و گرنه خیلی وقت پیش تمام شده بود. امروز باید هر جور شده داده های آماری را جمع و جور کنم و برای استادم بفرستمش.
ضوابط احداث پارکینگ در جاده ها 
قواصل احداث پارکینگ در راه 
نحوه محاسبه طول رمپ در پارکینگ جاده ای
تجربیات جانمایی پارکینگ در جاده های
دانلود نقشه پارکینگ جاده اصلی 
دانلود نقشه پارکینگ آزادراه 
دانلود نقشه پارکینگ جاده فرعی
برای مشاهده این مطلب به این پست در سایت رسمی راهدار مراجعه فرمایید.
www.rahdar44.ir
مصاحبه در سال 2007 توسط مجله ابونی انجام شد،و به عنوان آخرین مصاحبه رسمی با مایکل جکسون شناخته میشود.
===========
دریافتعنوان: مجله ابونیحجم: 9.8 مگابایتتوضیحات: انگلیسی
=================
دریافتعنوان: مجله ابونیحجم: 5.44 مگابایتتوضیحات: ترجمه شده - فارسی
سایت و مجله سلامت یاثار در سال 1398 به صورت حرفه ای شروع به کار کرد و امروز با داشتن 2 نویسنده فعال در حال درج اطلاعات دارویی و درج مطالب مفید برای سلامت میباشد بخش های متنوع دیگری نیز در این سایت قرار داده شده مثل بخش دانلود کتاب که علاقه مندان میتوانند از مطالب سایت ما استفاده کنند و دانش و اطلاعات خود را از این طریق افزایش دهند .سایت و مجله سلامت یاثار با استفاده از مطالب تخصصی و ترجمه مطالب روز دنیا سعی در گسترش سلامت و افزایش فرهنگ درست تغذ

سلام دوستان همراه
برخی از مقالات اینجانب در  مجله رشد آموزش زیست شناسی از طریق لینک زیر در اختیار شما می باشد. وقت داشتید سر بزنید.
سایت رشد برای استفاده شما مطالب خیلی مفیدی دارد.
https://mag.roshd.ir/zist/users/%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d9%85%d9%82%d8%af%d8%b3%db%8c

https://www.roshdmag.ir/fa/roshdmagazines/takhasosifaslnameh/scienceandtechnical/biologyroshd-%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C
مجله اینترنتی بخدانید – بخندید و بخوانید و بدانید در بخدانید
دوستان و همراهان عزیز یکی از سایت های مطرحی که امروز قصد معرفی آن را داریم مجله سرگرمی بخدانید با آدرس (https://bekhdanid.ir ) است که در زمینه های مختلفی در حال فعالیت می باشد.
آموزش اوریگامی- مجله سرگرمی بخدانید
در کنار همه آموزش هایی که در این سایت وجود دارد آموزش اوریگامی یکی از مهمترین و موثرترین موارد است. آموزش اوریگامی در واقع همان بازی با کاغذ است که می توان به کمک کمی هنر به خرج دادن
شاید بعضی از ما بیشتر از اینکه به سالاد به چشم یک پیش غذای خوشمزه نگاه کنیم آن را یک غذای رژیمی می دانیم و جایگزین غذای اصلی می کنیم.
الی گشت : سالادهای خوشمزه و خلاقانه زیادی در دنیا درست می شود که فقط محدود به چند برگ کاهو و تکه های خیار نیستند و حتی تعدادی از آن ها از غذاهای اصلی سر میز هم خوشمزه تر هستند و ممکن است اگر جلوی خودتان را نگیرید آنقدر از آن ها بخورید که دیگر جایی برای غذای اصلی باقی نماند! اینکه بدانید معروف ترین و خوشمزه ترین سال
دوستان و همراهان عزیز یکی از سایت های مطرحی که امروز قصد معرفی آن را داریم مجله سرگرمی بخدانید با آدرس (https://bekhdanid.ir ) است که در زمینه های مختلفی در حال فعالیت می باشد.
در کنار همه آموزش هایی که در این سایت وجود دارد آموزش اوریگامی یکی از مهمترین و موثرترین موارد است. آموزش اوریگامی در واقع همان بازی با کاغذ است که می توان به کمک کمی هنر به خرج دادن
جناب آقای دکتر مظاهریسردبیر محترم مجله حقوقی دانشگاه اصفهانبا سلام احتراماً به استحضار می رساند مقاله «منزلت شناسی اصل انصاف در داوری اختلافات تجاری بین المللی» که در شماره اخیر آن مجله به نام بنده و آقای محمدجواد حیدریان دولت آبادی منتشر شده است، هیچ ارتباطی با اینجانب نداشته و بدون اطلاع بنده به آن مجله ارائه شده است. لذا خواهشمند است نام بنده را از نویسندگان این مقاله حذف نمایید. بدیهی است کلیه آثار، منافع و مسئولیت های ناشی از آن برعه
ویمگز - مجله اینترنتی فارسی زبانان
ویمگز از ابتدای سال ۱۳۹۷ فعالیت خودش رو با انتشار آخرین اخبار و موضوعات بروز شروع کرده و در حال حاضر به پوشش فیلم ها و سریال ها نیز میپردازد. تیم ویمگز تلاش میکنه تا همیشه بهترین و با کیفیت ترین محتوا رو در سریع ترین زمان به دست کاربرانش برسونه.
بانک ملت برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، با همکاری نشر نوین اقدام به راه اندازی کمپین #نشر_آگاهی
کرده است. بانک ملت در این طرح از انتشار رایگان نسخه الکترونیک (پی دی
اف) نسخه مارس آوریل ۲۰۱۸ مجله کسب و کار هاروارد و کتاب های «کِی؛
ترفندهای علمی زمان سنجی عالی» نوشته دنیل اچ پینک و «کفش فروش پیر؛ شرح
حالی از بنیانگذار نایکی» نوشته فیل نایت حمایت کرده است.

دانلود مجله و کتب
مجله خبری آفتابگردون یک پایگاه عمومی در حوزه اطلاع رسانی میباشد که کلیه مطالب خود را از طریق منابع معین خبری جمع آوری نموده و با ذکر نام مآخذ آنرا در اختیار کاربران خود قرار میدهد .
مجله خبری آفتابگردون در ارائه مطالب خود اساسا هیچگونه تولید اختصاصی نداشته و صرفا به انتشار مطالب و اخبار و رویدادهای متنوع از منابع علمی و فرهنگی و خبری معتبر در کشور مینماید . مجله خبری آفتابگردون نهایت تلاش خود را مینماید که بهترین و جدیدترین اطلاعات را در حو
دیروز همسر فرضی، تنها پیراهنم را اتو کرد و به چوب‌رختی
آویخت و پرسید: محمد جان آیندة صنعت نشر را چطور می‌بینی. گفتم، خانم، من مترجمم
نه پیشگو. پیشگویی کار همان فالگیرهایی است که سرکار اموراتتان بدون آنها نمی‌گذرد.
همسر فرضی ناراحت شد و گفت، من کلا دوبار سه بار بیشتر پیش فالگیر نرفته‌ام و بار
اولش هم برای ازدواج با خودت بود و بقیه اش هم برای انرژی درمانی بوده نه فالگیری.
ضمنا تو که مدعی روشنفکری هستی، یاد بگیر به عقاید دیگران احترام بگذاری.
از تاریخ تصویب قانون اراضی شهری مصوب ۱۳۶۰ کلیه زمینهای متعلق به وزارتخانه‌ها و نیروهای مسلح و موسسات دولتی و بانکها و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول حکم مستلزم ذکر نام است و کلیه بنیادها و نهادهای انقلابی در اختیار وزارت مسکن و شهرسازی قرار می‌گیرد.تبصره ۱- اراضی غیرموات بنیادهای غیردولتی از شمول این ماده مستثنی بوده ولی هرگونه واگذاری طبق ضوابط وزارت مسکن و شهرسازی با رعایت نظر ولی فقیه خواهد بود.تبصره ۲- شهرداری‌ها و شرکته
برای اینکه بتوانیم یک لوگو موفق طراحی کنیم لازم است ابتدا انواع لوگو را بشناسیم و سپس با توجه به ضوابط طراحی لوگو، دست به طراحی بزنیم.انواع طراحی لوگو میتواند با سبک های مختلفی که شناخته میشود باعث نمایش بهتر هویت برند و لوگو نیز باشد.
ادامه مطلب
از تاریخ تصویب قانون اراضی شهری مصوب ۱۳۶۰ کلیه زمینهای متعلق به وزارتخانه‌ها و نیروهای مسلح و موسسات دولتی و بانکها و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول حکم مستلزم ذکر نام است و کلیه بنیادها و نهادهای انقلابی در اختیار وزارت مسکن و شهرسازی قرار می‌گیرد.تبصره ۱- اراضی غیرموات بنیادهای غیردولتی از شمول این ماده مستثنی بوده ولی هرگونه واگذاری طبق ضوابط وزارت مسکن و شهرسازی با رعایت نظر ولی فقیه خواهد بود.تبصره ۲- شهرداری‌ها و شرکته
دیروز همسر فرضی، تنها پیراهنم را اتو کرد و به چوب‌رختی
آویخت و پرسید: محمد جان آیندة صنعت نشر را چطور می‌بینی. گفتم، خانم، من مترجمم
نه پیشگو. پیشگویی کار همان فالگیرهایی است که سرکار اموراتتان بدون آنها نمی‌گذرد.
همسر فرضی ناراحت شد و گفت، من کلا دوبار سه بار بیشتر پیش فالگیر نرفته‌ام و بار
اولش هم برای ازدواج با خودت بود و بقیه اش هم برای انرژی درمانی بوده نه فالگیری.
ضمنا تو که مدعی روشنفکری هستی، یاد بگیر به عقاید دیگران احترام بگذاری.
در این شماره خواهید خواند:
معرفی انیمه های تابستان ۲۰۱۷ نقد انیمه مصاحبه معرفی کاراکتر ها و ده ها مطلب جذاب دیگر

مجله انیمیشن نقادین شماره ۲ ۵۸ صفحه قیمت ۵ هزار تومان

لینک خرید مجله: https://zarinp.al/230333

نقادین پایگاه تخصصی نشریات الکترونیک سینما و انیمیشن naghadin.com
سلام دوستان عزیزم. میدونستین ی مجله ی تخصصی وجود داره که در مورد زیبایی و مد مطالب تخصصی میزاره؟ همینطور میتونید با دنبال کردن مجله مد و زیبایی همیشه از اخبار سلامتی به روز استفاده کنید. خوشحالیم که همراه ما هستید.الینو ، همیشه همراه زیبایی شما
در این شماره خواهید خواند:
عناوین اصلی شماره ۳ معرفی انیمه های فصل بهار ۲۰۱۸ نقد انیمه megalo box معرفی کاراکتر ها و ده ها مطلب جذاب دیگر

مجله انیمیشن نقادین شماره ۳ ۷۳ صفحه قیمت ۱۰ هزار تومان

لینک خرید مجله: https://zarinp.al/230332

نقادین پایگاه تخصصی نشریات الکترونیک سینما و انیمیشن naghadin.com
پوسته مجله خبری Explicit پوسته ای بسیار پرکاربرد و کاربر پسند ، مناسب برای سایت های مجله خبری ، تفریحی ، تکنولوژی ، گیم و … میباشد. باتوجه به ویژگی های منحصر به فرد این پوسته به آسانی میتواند تمامی نیاز های شما را برطرف کند. داشتن بخش ورود و ثبت نام مختص ، امکان قراردادن آیکون ها دلخواه برای هر دسته بندی تنظیم رنگ برای هر دسته بندی هزاران ابزارک مختلف از ویژگی های برتر این پوسته میباشد.
برخی از ویژگیهای قالب مجله خبری Explicit    پشتیبانی ووکامرس +۲
دستور کار شرکت قالا

آیین نامه های اجرایی برای ارزش گذاری دارایی های نامشهود در طرح های سرمایه گذاری شرکت قا
دستور کار شرکت قالا

آیین نامه های اجرایی برای ارزش گذاری دارایی های نامشهود در طرح های سرمایه گذاری شرکت قا
فیلم سینمایی «گوزن‌ها» به کارگردانی مسعود کیمیایی در تازه‌ترین نظرسنجی ده‌ساله مجله فیلم که به انتخاب بهترین فیلم‌های ایرانی و خارجی منتقدان اختصاص دارد، به‌عنوان بهترین فیلم تاریخ سینمای ایران انتخاب شد.
فیلم گوزن‌ها در نظرسنجی قبلی این مجله در سال ۸۸ هم این عنوان را به دست آورده و در دو نظرسنجی سال‌های ۷۸ و ۶۷ فیلم «گاو» به‌عنوان بهترین فیلم انتخاب‌شده بود.

ادامه مطلب
آموزش جامع بوت استرپ Bootstrap
در این دوره آموزشی به مباحث فریم ورک بوت استرپ (‌Bootstrap) به طور
کامل خواهیم پرداخت و بعد از بررسی تمام مباحث فریم ورک از جمله اسکریپت ها
– المان ها (شامل جداول – فرم ها – تایپوگرافی – تولتیپ – لایت باکس – تب
ها و …) به طراحی دو تم Landing Page و ‌Magazine میپردازیم.
باتوجه به این که در این دوره دو پروژه حرفه ای پیاده سازی خواهد شد،
شما در انتهای دوره با زیر و بم کار آشنا خواهید شد و انتظار ما این هست
که بتونید بعد از گذروند
باشگاه خبرنگاران: در لایحه بودجه سال آینده مبلغ عیدی کارکنان حدود یک میلیون و 200 هزار تومان و افزایش حقوق آن ها به طور متوسط 15 درصد تعیین شده است.
دولت لایحه بودجه سال آینده را نیمه آذرماه به مجلس می برد و بر این اساس چندی پیش بخشنامه مربوط به پیش بینی بودجه را به دستگاه ها ابلاغ کرد. به تازگی نیز ضوابط مالی تنظیم لایحه بودجه اعلام شده است. 
بر این اساس مبلغ پاداش پایان سال (عیدی) در بودجه سال آینده حدود یک میلیون و 200 هزار تومان پیش بینی شده است.
پاورپوینت ضوابط و استاندارد طراحی اورژانس

در این فایل ضوابط و استاندارد طراحی اورژانس مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای 27 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل برای رشته معماری تهیه شده است.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
27

حجم
1475 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل

پاورپوینت ضوابط و استاندارد طراحی اورژانس

وجود این فضاها در تمام اورژانس ها الزامی است:
1. پیش ورودی یا ایرلاک در ورودی اورژ
پاورپوینت اصول و ضوابط طراحی پله
پـلکان یا راه پله سازه‌ای است که برای ارتباط دادن دو سطح غیر هم‌سطح در ساختمان یا فضاهای دیگر بکار می‌رود و از اجزای کوچک‌تری به نام پلّه ساخته شده‌است

دسته بندی
معماری

فرمت فایل
pptx

حجم فایل
2513 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
50

پـِلِّکان یا راه پله سازه‌ای است که برای ارتباط دادن دو سطح غیر هم‌سطح در ساختمان یا فضاهای دیگر بکار می‌رود و از اجزای کوچک‌تری به نام پلّه ساخته شده‌است. در حالتی که پل
یکی از رفتارهایی که دست خودمون هم نیست و از ما زیاد سر می زنه
اینه که تو جمع که قرار می گیریم یا تو مهمونی ها
شروع می کنیم به تعریف کردن از خود و دستاوردهامون در زندگی
پشت سر هم از موفقیت هامون می گیم
...
تجربه نشون داده این مدل رفتار، تقریبا اکثریت رو از آدم فراری می کنه
این نوع آدم ها اصلا جذاب نیستن و کسی دوس نداره به حرفاشون گوش بده
تو جمع هم اگه دقت کنید همه از دورشون به یک بهونه ای پراکنده میشن و میرن جای دیگه ای می نشینن
...
حتی در توصیه های سخ
نکاتی که در طراحی نما جهت اخذ تأییدیه شهرداری بایستی در نظر گرفته شوند:
با توجه به اجباری شدن ارائه طرح نما در مرحله صدور جواز مواردی جهت طراحی نما هایی که مورد تأیید شهرداری در مناطق مختلف تهران قرار گیرند، ارائه می گردد:
1- بازدید، بررسی و تهیه عکس از ملک مورد نظر و شرایط محیطی آن
در ابتدا بایستی از ملک مورد نظر بازدید شده و از ملک و نماهای مجاور تا سه پلاک از هر طرف عکس تهیه شود. همچنین شرایط کوچه و محله ای که ملک مورد نظر در آن قرار دارد ب

فصل چهارم قانون اساسی بر مبنای اقتصاد و امور مالی است. 
  در اصل چهل سوم قانون اساسی تأمین استقلال اقتصادی جامعه و ریشه‌کن کردن فقر و محرومیت و برآوردن نیازهای انسان در جریان رشد میباشد. که در ادامه مطلب به چگونگی و ضوابط آن میپردازیم.

ادامه مطلب
ایسنا : رئیس هیات مدیره جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی با انتقاد به نبود ضوابط و تعریف منسجم و مشخص درباره بوم‌گردی گفت: «از بین ۱۶۰۰ واحد بوم‌گردی که مجوز گرفتند، حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد ضوابط را رعایت نمی‌کنند و اساسا بوم‌گردی نیستند.»
مازیار آل‌داود در پاسخ به این سوال که با وجود تبلیغات گسترده درباره استفاده از بوم‌گردی به عنوان واحد اقامتی ارزان چرا امکانی برای دسترسی و شناسایی این خانه‌ها فراهم نشده، گفت: «متاسفانه هنوز امکا
درود!
پست امروزم در رابطه با ربات معروف *د مگزین اف...* یا به اختصار *F&SF* هستش... اگر تا حالا برای ایده گرفتن از مجله ها برای داستانتون یا اصلا برای خوندن داستان های علمی تخیلی به مجله ها سر زده باشید و اون هارو مطالعه کرده باشید متوجه میشید که علاوه بر سردبیر ادبی... مجله یه سردبیر هنری هم داره که زیادی تو چشم نیست و بیشتر بین *علمی تخیلی کشان*(منظور از علمی تخیلی کشان کسانی است که نقاشی های علمی تخیلی میکشند) معروف است! و نقاشی نقاش ها را برای داس
اصول و ضوابط معماری وشهرسازی فایل pdf  در 216 صفحه یکی از ملزومات مواجهه با علوم و فنون مختلف، آشنایی با مبانی و اصول آنست تا در اینبین، مفاهیم بنیادین و روش و غایت آن مکشوف گردد و در درک حوز ه های گوناگون آنمورد نظر قرار گیرد. این نوشتار نیز در جهت آشنایی با اصول و مبانی معماری و شهرسازیتدوین گردیده تا بتواند در معرفی مختصر این عرصه به مخاطبان خویش تأثیرگذار باشد. دراین راستا سعی شده در قالبی ساده و روان و بطور خلاصه و اجمال، به برخی مباحث مهم و

فصل چهارم قانون اساسی بر مبنای اقتصاد و امور مالی است. 
  در اصل چهل سوم قانون اساسی تأمین استقلال اقتصادی جامعه و ریشه‌کن کردن فقر و محرومیت و برآوردن نیازهای انسان در جریان رشد میباشد. که در ادامه مطلب به چگونگی و ضوابط آن میپردازیم.

ادامه مطلب
آغاز ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 98
امروز مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 آغاز می‌شود و شرایط و ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته اعلام شده است.

به گزارش ندای زرند، ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 از امروز 10 اردیبهشت آغاز می‌شود و روز دوشنبه 16 اردیبهشت 98 به پایان می‌رسد.

علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته باید با اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت
دستور کار شرکت قالا

اولین نکته این است که شرایط سنی بازنشستگی برای زنان ۵ سال از آقایان کمتر است.به این معنی که خانم‌ها با سن کمتری می‌توانند بازنشسته شوند.
دومین نکته در مورد سابقه لازم برای بازنشستگی است که عموما برای خانم‌ها و آقایان یکسان است، ولی در چند مورد برای خانم‌ها از نظر سابقه شرایط سهل‌تری در نظر گرفته شده است.
نکته سوم مربوط به وجود شرایط همزمان سن و سابقه برای بازنشستگی بانوان است. به این معنا که به غیر از سه مورد (بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان
مجله اینترنتی حنانه، حامی کودکان اتیسم
مجله حنانه صفحه ای راه اندازی شده برای کودکان اتیستیک که شامل محتوا و معرفی مراکز درمانی برای این کودکان است. شما هم می توانید با معرفی پیج و این صفحه به عزیزانی که درگیر این اختلال هستند کمک کنید.تبلیغات و معرفی مراکز و خیریه ای اتیسم در این صفحه و پیج اتیسم رایگان است و برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه و پیج اتیسم شوید.
جهت تمایل به همکاری با مجله اتیسم با نام خودتان به پیج ما و از طریق دایرکت با ما در تماس
معاد ( آخرت ) کے بارے میں تحلیلی، فلسفی اور معرفتی مباحث ( 1) 
مباحث معاد کی اھمیت  مباحث معاد کے بارے میں کتنا کام ہوا ہے  مباحث معاد کے بارے میں بھی آیا قواعد و ضوابط کی ضرورت ہے یا نہیں ؟ مباحث معاد میں ملا صدرا رح نے کیا کیا  ملا صدرا اور دوسرے فقھاء و متکلمین کا مباحث معاد کوسمجھنے میں کیا اختلاف ہے
کیس ریپورت ویدیویی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یکی از پنج مقاله برتر ژورنال معتبر جراحی چاقی (Obesity Surgery) انتخاب شد.

دکتر محمد کرمان ساروی، فلوشیپ‌ فوق تخصصی لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی(جراحی درون بین) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در این کیس ریپورت ویدیویی سومین مورد عارضه نادر فتق فضای پترسون در افراد تحت جراحی مینی بای پس(تک آناستوموزی) در دنیا گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: عمل مینی بای پس، یکی
آیا تاکنون مقاله ای تهیه کرده اید و نمی دانید کجا آن را ارسال کنید؟از آنجا که فرصت های آینده و بهبود کار به ژورنال هایی که مقاله های شما در آن منتشر شده بستگی دارد ، پس از نوشتن نسخه خطی ، پیدا کردن یک ژورنال مناسب برای انتشار تحقیقات شما یک گام مهم است.
فاکتورهای مختلفی برای مجله وجود دارد که به شما در انتخاب بهترین مقاله کمک می کند:
مشکل مقاله شما باید با اهداف و دامنه ژورنال سازگار باشد زیرا معمولاً مجلات روی یک موضوع خاص تمرکز می کنند. همچن
یکی از عوامل یا بهانه‌های بی‌حجابی بانوان علاقه آن‌ها به شیک بودن است؛ و به این بهانه آرایش‌های زننده و محرک می‌کنند و هرگونه لباس نامناسبی را بر تن می‌نمایند درحالی‌که شیک‌پوشی باید در چارچوب قوانین و ضوابط شرع و عقل باشد چون بسیاری از به‌اصطلاح شیک بودن‌ها بسترساز ارتکاب گناه از جانب دیگران است […]
نوشته رابطه تمایل به شیک بودن و بی‌حجابی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
در ستایش از مایکل جکسون
==============
400 صفحه - 5 بخشرویدادهای مربوط به فوت مایکل جکسون و مرور کردن.بخش دوم دستاوردهای هنری مایکل جکسون.بخش سوم به احساسات و عواطف او و یارانش اختصاص دارد.چهارمین بخش نیز بازگو کننده‌ی پاره‌ای از فعالیت‌های بشردوستانه‌ی بیشمار وی است. بخش چهارم، ستایشی است از جانب طرفداران.
=============================
صفحه آرایی متون در قطع رقعی،وزیری و رحلی

اگر می خواهید متون خود به صورت کتاب در word صفحه بندی و صفحه آرایی کنید می توانید از طریق راه های ارتباط ثبت شده در وب با ما در تماس باشید تا متون شما رادر سه قطع رقعی، رحلی و وزیری به صورت کتاب صفحه بندی کنیم.
لینک دانلود نمونه کار صفحه بندی متن در قطع رقعی

صفحه آرایی مجله در word
اگر می خواهید متون شما به صورت مجله صفحه آرایی شود ما با سلیقه وایده های شما و در صورت نداشتن ایده ای با توجه به نمونه کارهای م
این واحدهای تجاری توسط مستأجران ناحیه مزبور در تعطیلات روزهای گذشته و درون گاراژی تو محدوده بزرگراه شهید آیت الله سعیدی باریک و تا اینکه فراخوان معامله قطعات تفکیک شده بی آرامی منتشر شده بود. مسئولان شهرداری منطقه۱۹با رصد این موضوع و با اجازه «علی توکلی» شهردار منطقه و هماهنگی همه واحدهای اجرایی، داخل یک عملیات ضربتی اقدام به تخریب و تسطیح بخش درحال تاسیس کردند. «علی داوطلب» دستیار شهرسازی و معماری شهردار منطقه گفت: «به دستور شهردار من
گل بنفشی که مثل شیر گاو، کلسیم دارد و برای زبان و دهان هم مفید است؛ هنوز حدس نزده‌اید که کدام گیاه را می‌گوییم؟ با مجله دلتا همراه باشید.
یک گیاه گرم و پر خاصیت؛ در مواقعی که عصبانی می‌شوید، گل گاو زبان، آب روی آتش است؛ خودتان را در خانه و روی یک مبل راحتی تصور کنید؛ مثلا یک عصر پاییزی دلپذیر که از خرید یا محل کارتان به خانه آمده‌اید و به هر دلیلی آرامش شما به هم خورده است؛ لطفا لبخند بزنید و یک فنجان دمنوش خوش رنگ و لعاب گل گاو زبان برای خودت
در تاریخ ۹ امردادماه سال جاری، انتخابات هیئت مدیره انجمن منهاج طبق ضوابط آیین نامه انجمن های ادبی برگزار شد و طیّ آن، افراد زیر به مدّت ۲ سال عنوان هیئت مدیره انجمن انتخاب شدند:
معصومه رحمانی فر
رقیّه موسوی
سامان صحرایی
مجید افشاری
سجّاد رضایی
و اعضای علی البدل:
معصومه رضوانی
علی مختارزاده.
چشم های شما هم چای می‌خورند! تعجب نکنید؛ همین یک فنجان چای ساده می‌تواند بسیاری از بیماری های چشم شما را درمان کند؛ با مجله دلتا همراه باشید.
چای دوست چشم های شما است. خواص چای کیسه ای را می‎دانید؟ چای کیسه ای بسیاری از بیماری های مربوط به چشم را درمان می‌کند؟ فرقی نمی‌کند که از کدام نوع چای استفاده می‌کنید؛ چای سبز ، سیاه، بابونه و … فقط چیزی که اهمیت دارد این است که برای یک بار هم که شده چشم های خود را مهمان زیبایی آن هم به سبک چای کنید؛ ب
 ملزومات توده الزام در معنای تعهد و یا این که تکلیفی است که به حکم ضابطه فردی بر عهده دارااست و انجام آن حتمی و لازم است و در صورتیکه که از انجام آن امتناع نمود به حکم ضابطه خلاف کار محسوب میگردد و مجازاتی در رابطه وی اعمال می شود که جور آن ممکن است , حسب مورد محکومیت به جریمه ( جزای ) نقدی , حبس , تعطیل موسسه یا این که تجارتخانه و نظایر این ها باشد که به حکم مقررات متفاوت , اشخاص در انجام کارها و ارتباط ها اجتماعی دارنده لازمات زیادی هستند . مثل مل
من عاشق نوشتنم. و این عشق به نوشتن رو امسال می خوام تقویت کنم. مثل همین روزنوشت‌ها که هر شب، با ایده یا بی‌ایده، خوب یا بد، قوی یا ضعیف، متمرکز یا نامتمرکز، غمگین یا خوشحال، عصبانی یا مهربون، خودم رو موظف می‌کنم چند خط بنویسم. شاید این نوشتن‌های اجباری باعث بشه بالاخره پروژه‌های ناتموم نویسندگی‌م رو به پایان برسونم.فکر کنم از سال نود دارم می‌نویسم که ایشالا سال بعد اولین رمان/مجموعه داستانم رو به نمایشگاه کتاب می‌رسونم. امسال این حسرت
در ستایش از مایکل جکسون
==============
400 صفحه - 5 بخشرویدادهای مربوط به فوت مایکل جکسون و مرور کردن.بخش دوم دستاوردهای هنری مایکل جکسون.بخش سوم به احساسات و عواطف او و یارانش اختصاص دارد.چهارمین بخش نیز بازگو کننده‌ی پاره‌ای از فعالیت‌های بشردوستانه‌ی بیشمار وی است. بخش چهارم، ستایشی است از جانب طرفداران.
=============================
پوسته مجله خبری Explicit پوسته ای بسیار پرکاربرد و کاربر پسند ، مناسب برای سایت های مجله خبری ، تفریحی ، تکنولوژی ، گیم و … میباشد. باتوجه به ویژگی های منحصر به فرد این پوسته به آسانی میتواند تمامی نیاز های شما را برطرف کند. داشتن بخش ورود و ثبت نام مختص ، امکان قراردادن آیکون ها دلخواه برای هر دسته بندی تنظیم رنگ برای هر دسته بندی هزاران ابزارک مختلف از ویژگی های برتر این پوسته میباشد.
به صفحه داروشناسی مجله اینترنتی حنانه خوش آمدیددر این صفحه شما با نکاتی از انواع دارو و نحوه ساخت داروها به زبان ساده آشنا خواهید شدو همچنین شناخت و عوارض داروها را به صورت دسته بندی شده می توانید مطالعه کنید.
لینک ورود به صفحه داروشناسی 
داروهای آرام بخش
داروهای ضد فشارخون
داروهای دیابتی
داروهای سرماخوردگی کودکان
نسخه خوانی
♦️زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ مشخص شد♦️

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعیه زمان و نحوه پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ روز دوشنبه سوم تیرماه همراه با سایر شرایط و ضوابط شرکت در آزمون منتشر خواهد شد. 
  منبع سایت سنجش
5 تا از بهترین ورزش های سبک ایروبیک زنان جهت اندام ایده آل به نقل از مجله هاگیزدر ادامه آموزش های کاربردی خانم ها، در این مطلب به نقل از مجله معتبر هاگیز ۵ تا از بهترین ورزش های ایروبیک
بانوان برای تناسب اندام را به شما معرفی می کنیم.
ادامه مطلب
به صفحه داروشناسی مجله اینترنتی حنانه خوش آمدیددر این صفحه شما با نکاتی از انواع دارو و نحوه ساخت داروها به زبان ساده آشنا خواهید شدو همچنین شناخت و عوارض داروها را به صورت دسته بندی شده می توانید مطالعه کنید.
لینک ورود به صفحه داروشناسی 
داروهای آرام بخش
داروهای ضد فشارخون
داروهای دیابتی
داروهای سرماخوردگی کودکان
نسخه خوانی
قالب زیبا و حرفه ای مناسب برای سایت های خبری و مجله تفریحی هست این قالب وردپرس یکی از زیبا ترین قالب ها برای این زمینه هست که به سایت های حرفه ای و پر بازدید پیشنهاد میشه کسانی که سایت های اطلاع رسانی وبلاگی خبری بازی آموزشی آی تی و … و البته بنا به سلیقه ها مختلف می تونه برای زمینه های زیادی مناسب باشه اسم این قالب وردپرس Adams می باشد.

ادامه مطلب
شرح وظایف پست سازمانی 2- معاونت فناوری آموزشی
وظایف عمومی:
-        همکاری و تعامل با مدیر و سایر معاونین وکارکنان آموزشگاه در فراهم سازی زمینه لازم جهت تحقق بخشیدن به اهداف مصوب دوره یا دوره‌های تحصیلی با همکاری و مشارکت کارکنان، دانش آموزان و اولیای آنها، و با بهره گیری از امکانات و ظرفیت‌های داخل و خارج از مدرسه. همکاری با سایر معاونین و کارکنان آموزشگاه در جهت بهبود امور و افزایش بهره وری در مدرسه
ـ          ایجاد محیطی آموزنده و پر
مجله اینترنتی حنانه هر هفته چند کتاب انگیزشی و موفقیت را  از طریق اینستاگرام مجله  hanane.vhd@ به دنبال کنندگان عزیز معرفی می کند و لینک کتاب ها در سایت برای دانلود قرار می دهید. اگر شما هم جز علاقمندان به این دسته از کتاب ها هستید می توانید از طریق لینک زیر کتاب ها را دریافت و از پیج ما کتاب هایی که در آینده معرفی خواهیم کرد را دنبال کنید.
لینک دانلود و معرفی کتاب ها
باران چت
سایت تفریحی مجله فان :
چت باران از چت روم های قدیمی و از اولین چت روم های ایرانی است
باران چت با چندین بار تغییر آدرس اکنون با آدرس اصلی در خدمت کاربران ایرانی است
اگر دوست دارید شما هم به جمع بارانی ها بپیوندید و از امکانات فوق العاده چت باران بهره مند شوید با کلیک بر روی تصویر زیر وارد باران چت اصلی شوید
چت باران
اگر واقعا به سایت چت روم علاقه دارید این چت روم بهترین چت روم پیشنهادی مجله فان میباشد
برای ورود به چت روم باران روی تصویر
قوانین و مقررات شرکت تکسو 

شرایط خرید، توزیع و عودت کالا:
بند چهار- اساس ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، امکان باز پس گیری محصولات فروخته شده وجود دارد، اما اعمال این حق تابع شرایط و ضوابط مضبوط است. این شرایط عبارتند از اینکه مشاور فروش از تاریخ فسخ قرارداد خود حداکثر 12 ماه فرصت دارند که در آن بازه زمانی اقلام خریداری شده را عودت دهند، بدیهی است در صورتی امکان عودت وجود دارد که محصولات فروخته شده دچار افت ک
ضوابط و قوانین نماهای شهری
در مقالات گذشته در مورد ضوابط و قوانین نمای شهری، در خصوص عوامل تأثیرگذار در نمای ساختمان، مصالح، فرم و رنگ، ملحقات (تأسیسات و تابلو) و همچنین پیش‌آمدگی‌ها و و بازشوها در نما را توضیح دادیم و در این مقاله به بیان بام بنا، که یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در نمای ساختمان است، می‌پردازیم:
قوانین نماهای شهری
عوامل تأثیرگذار در نمای ساختمان چیست؟
د) بام بنابام بنا سقف بیرونی آخرین طبقه ساختمان است که به عنوان بام محسو
Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad, [03.08.19 07:41][Forwarded from احمد فرخی حاجی آباد (Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad)]به نام خدا فصل چهارم قانون اساسی کشور,  در موضوع اقتصاد و امور مالی , اصول چهل و سوم تا اصل پنجاه و پنج را یکبار دیگر با هم بخوانیم.  و اما اصل چهل و چها رم می گوید نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران بر پایه سه بخش دولتی , تعاونی و خصوصی با برنامه ریزی منظم و صحیح استوار است.*بخش دولتی شامل کلیه صنایع , صنایع مادر , بازرگانی خارجی , معادن بزرگ , بانک داری , بیمه , تامین نیرو , سد ها و شب
+داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تائید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
+در این روش داوطلبان می‌توا
این پاورپوینت در 20 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از مزایای سفته برای دارنده،راه های وصول سفته،تنظیم و تکمیل سفته،افت سفته،ضوابط و قوانین سفته و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد سفته در این پاورپوینت درج شده است که امیئد واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
NewsGamer قالب وردپرس ریسپانسیو حرفه ای، مناسب برای مجلات بازی، ناشران روزنامه، مجله یا وبلاگ های پیشرفته است. این تم انتخاب خوبی برای ایجاد یک وب سایت زیبا و قدرتمند است!در کنار زیبایی قالب مجله ای و بازی وردپرس NewsGamer و سرعت بارگذاری بالای آن، قالب NewsGamer با پکیجی از حرفه ای ترین افزونه های وردپرس عرضه میشود که ما در پایین این خصوصیات و امکانات را برای شما توضیح داده ایم.قالب بازی NewsGamer یک قالب مجله ای با قابلیت بالای شخصی سازی میباشد. این قالب به
NewsGamer قالب وردپرس ریسپانسیو حرفه ای، مناسب برای مجلات بازی، ناشران روزنامه، مجله یا وبلاگ های پیشرفته است. این تم انتخاب خوبی برای ایجاد یک وب سایت زیبا و قدرتمند است!در کنار زیبایی قالب مجله ای و بازی وردپرس NewsGamer و سرعت بارگذاری بالای آن، قالب NewsGamer با پکیجی از حرفه ای ترین افزونه های وردپرس عرضه میشود که ما در پایین این خصوصیات و امکانات را برای شما توضیح داده ایم.قالب بازی NewsGamer یک قالب مجله ای با قابلیت بالای شخصی سازی میباشد. این قالب به
نام کتاب: #پیرمرد_و_دریا | نویسنده: #ارنست_همینگوی | مترجم: #بهزاد_جنت‌سرای_نمین | #انتشارات_پر | صدا: #بهزاد_بابازاده | من این #کتاب_صوتی رو از #فیدیبو گوش کردم (۳ ساعت و ۴ دقیقه).می گن یکی از دلائلی که باعث شد همینگوی #نوبل_ادبیات بگیره، نوشتن این کتاب بود. پیرمرد و دریا یه کتاب حدودا ۱۰۰ صفحه ای هستش که همینگوی توی کوبا تالیفش کرده و داستان یه پیرمرد ماهیگیر کوبایی هستش که واسه صید یه نیزه‌ماهی با چالش مرگ و زندگی مواجه می شه..می گن این داستان وقتی
برای مشخص کردن هزینه های یک کار تحقیقی که بصورت مقاله بین الملی و یا ISI ارائه می شود می توان این هزینه ها را به سه بخش تقسیم کرد: یک. هزینه های مربوط به انجام تحقیق: هزینه های انجام هر پژوهشی متفاوت است و این بخش از هزینه ها بهتر است به صورت برآورد هزینه و از مشخص کردن جزئیات کار تعیین شود.دو. هزینه های مربوط به جمع آوری مطالب و ترجمه متن نهایی به زبان مجله: هزینه های مربوط به ترجمه و همچنین هزینه های مربوط به نگارشسه. هزینه های مربوط به مجله از ج
در اجرای مفاد ماده 20 بخش مقررات و ضوابط اجرایی دارایی­های استهلاک پذیر (موضوع ماده 149 اصلاحی قانون مالیاتهای مستقیم مصوب 31/04/1394)، به پیوست متن مصوبه اصلاحیه جدول استهلاکات مالیاتی که بنا به پیشنهاد شماره 23407/200 مورخ 26/12/1396 سازمان متبوع در تاریخ 27/12/1396 به تصویب وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی رسیده است، جهت اجرا ابلاغ می­شود.
شایان ذکر است مصوبه مذکور در مورد اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل موضوع ماده 95 قانون مالیاتهای مستقیم که سال مالی آنها از 01/
ضوابط قانونی ثبت برند مواد غذایی مانند ترشی و مربا  به صورت زیر است: 
اصولاَ ثبت برند ، اختیاری است . با این وجود، در مواردی مصالح اجتماعی و  سلامت مردم ایجاب می کند علائم به ثبت برسند. در این رابطه ، ماده 1 قانون ثبت علائم و اختراعات مقرر می دارد :" داشتن علامت تجاری اختیاری است مگر در مواردی که دولت آن را الزامی قرار دهد".به موجب مصوبه ی سوم اردیبهشت 1328 هیاًت وزیران، ثبت علائم برای هر یک از این موارد اجباری است :1. داروهای اختصاصی ( سپسیالتیه ) م
اگر مشتاق به اخبار و مباحث صنعت فولاد و آهن و علاقه مند به دریافت قیمت بروز و دقیق محصولات فولادی و بازار آهن هستید ؛ با ما در این مقاله همراه باشید.
امروز می خواهیم سایتی خبری در زمینه فولاد و آهن و بازار های مربوط به آن به شما عزیزان معرفی کنیم.مجله خبری فولادسل سایتی است که در رابطه با وضعیت بازار و قیمت های مربوط به این بازار در فضای مجازی فعالیت می کند. ( https://fooladsell.com/news )
شما با استفاده از مجله خبری فولادسل می توانید قیمت هفتگی آهن آلا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تحلیل و بررسی کفش های ورزشی